VILL DU VETA MER?

Välkommen att kontakta oss

Ledning

Roger Stenfeldt

Roger Stenfeldt

VD

roger.s@spisa.se

+46 703-00 52 16

Joel Nordström

Joel Nordström

Försäljnings- och Marknadschef

joel.nordstrom@spisa.se

+46 706-69 20 66

Björn Jönsson

Björn Jönsson

Produktionschef

bjorn.j@spisa.se

+46 703-74 11 55

Andreas Siefjord

Andreas Siefjord

Ekonomichef

andreas.siefjord@spisa.se

+46 702-49 89 47

Försäljning & Order

Joel Nordström

Joel Nordström

Försäljnings- och Marknadschef

joel.nordstrom@spisa.se

+46 706-69 20 66

Per Sahlin

Per Sahlin

Account Manager

per.s@spisa.se

+46 706-37 44 11

Diana Ivanova

Diana Ivanova

Order & Försäljning

diana.i@spisa.se

+46 704-42 87 20

Ekonomi & Personal

Andreas Siefjord

Andreas Siefjord

Ekonomichef

andreas.siefjord@spisa.se

+46 702-49 89 47

Agne Sergejeva

Agne Sergejeva

Ekonomiassistent

agne.se@spisa.se

+46 725-02 51 28

Susanne Berlin Ohlsson

Susanne Berlin Ohlsson

Personaladministratör

susanne.b@spisa.se

+46 705-50 92 55

Odling & Produktion

Björn Jönsson

Björn Jönsson

Produktionschef

bjorn.j@spisa.se

+46 703-74 11 55

Jimmy Mårtensson

Jimmy Mårtensson

Extern service & underhållsansvarig

(Jimå Maskin & Bygg Service AB)
jimmy.m@spisa.se

+46 709-39 38 59

Cecilia Lund

Cecilia Lund

Odlingschef

cecilia.l@spisa.se

+46 702-66 02 23

Alhamza Al-Mashhadani

Alhamza Al-Mashhadani

Platschef Påarp

alhamza.a@spisa.se

+46 725-26 41 94

Hanna Thuringer

Hanna Thuringer

Platschef Hejsta

Konsumentkontakt

Är du konsument och har en fråga, eller kanske rent av ett önskemål? Din åsikt är värdefull för oss och vi vill gärna veta mer.

Fyll i fälten nedan så återkommer vi så fort vi har möjlighet.

SPISA SMAKER AB

VEDELÖVSVÄGEN 7, 253 53 PÅARP

TEL +46 422 27 150

ÖPPET HELGFRIA VARDAGAR KL 08.00 - 17.00

KONSUMENT@SPISA.SE